Exekutivní vzdělávání

Jako vedoucí instituce v oblasti udržitelnosti a sociální odpovědnosti jsme hrdí na to, že můžeme poskytnout špičkové vzdělávací a školicí programy pro profesionály všech úrovní a sektorech.

Naše nabídka zahrnuje širokou škálu kurzů, které jsou zaměřeny na nejnovější trendy a praktiky v oblasti ESG. Tyto programy jsou navrženy tak, aby poskytovaly uchazečům hluboké a praktické znalosti o tom, jak integrovat principy udržitelnosti a sociální odpovědnosti do jejich obchodních strategií a operací.

Naše školicí programy zahrnují jak krátkodobé kurzy pro výkonné manažery, tak dlouhodobější vzdělávací programy, včetně letní školy pro studenty a mladé profesionály. Všechny naše programy jsou vedeny odborníky s bohatými zkušenostmi v oblasti ESG a jsou navrženy tak, aby poskytovaly reálný dopad a hodnotu pro účastníky.

Bez ohledu na to, jestli hledáte způsoby, jak lépe pochopit ESG výzvy, kterým čelí váš podnik, nebo jak rozvíjet vaše dovednosti a kariéru v oblasti udržitelnosti, naše programy jsou zde, aby vám pomohly dosáhnout vašich cílů. Těšíme se na vaši účast!

 

Kurzy se vypisují v rámci centra Exekutivního vzdělávání a nebo na základě individuální poptávky. Obsah je možné využít standardizovaný nebo adaptovat potřebám firmy a jejích zaměstnanců.

 

Nabídka kurzů